Relacje z wydarzeń

X Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych

X Wojewódzki Konkurs Zespołów TanecznychZ przyjemnością informujemy, że nasze ekipy taneczne dzisiaj ponownie pokazały, że może być jeszcze lepiej! Na X WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego wywalczyliśmy aż trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych! W kategorii...

Zaśpiewał przed Majką! Zaśpiewał przed Majką!

    5 kwietnia w MDK w Radomiu odbył się kolejny etap XIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU PIOSENKI MAJKI JEŻOWSKIEJ „RYTM I MELODIA”. W tym dniu do Radomia zawitało mnóstwo utalentowanych  młodych ludzi z całego kraju. Festiwal Majki Jeżowskiej to konkurs odznaczający się bardzo wysokim poziomem artystycznym.

 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie reprezentował solista Michał Jabłoński, który zakwalifikował się z utworem "Najpiękniejsza w klasie".
Michał oprócz tego, że zaliczył świetny występ wokalny, poznał Panią Majkę, Szymona Wydrę oraz uczestniczkę Voice Kids - Nelę Zawadzką. Chyba nie musimy mówić, że zdjęcia z artystami zostały zrobione obowiązkowo.

Nasz reprezentant w tym etapie nie znalazł się w gronie laureatów, jednak dla nas jest zwycięzcą.  Dotrzeć tak daleko, w tak prestiżowym festiwalu to nie lada wyzwanie.

                        Gratulujemy!

Sukcesy na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki PrzyrodniczejSukces naszych wokalistów na Ogólnopolskim Festiwalu!!!

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej we Włodawie od kilku lat przyciąga mnóstwo uczestników o bardzo wysokim poziomie artystycznym. 23 marca 2018 na scenie MDK we Włodawie zaprezentowali swe umiejętności podopieczni Pani Justyny Abramik,
a byli to: Mateusz Jabłoński, Adam Wieczorek, Michał Jabłoński, Kacper Sadź oraz Martyna Beksiak.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, iż trójka z nich znalazła się na liście nagrodzonych.
Adam Wieczorek zajął III miejsce (kat. I soliści)
Mateusz Jabłoński uzyskał wyróżnienie (kat. I soliści)
Martyna Beksiak zdobyła wyróżnienie (kat. III soliści)

Protokół z posiedzenia jury jest dostępny tutaj:
http://www.mdk.wlodawa.pl/images/stories/dokumenty/OFPP_2018.pdf

Uroczysty koncert laureatów i wręczenie nagród odbędzie się 23 kwietnia o godz. 9.00 w sali kina Włodawskiego Domu Kultury we Włodawie.
            
Jesteśmy ze wszystkich bardzo dumni. Szczególne gratulacje należą się osobom nagrodzonym. Mateusz Jabłoński - nasz najmłodszy reprezentant zaliczył swój pierwszy konkurs w życiu. Pierwszy konkurs o zasięgu ogólnopolskim i od razu zauważony... Oby więcej takich startów!        
        

Marce Dance 2018Dnia 24 marca 2018 roku dwie ekipy taneczne z Gminnego Ośrodka Kultury pojechały do Krasnego stawu by zmierzyć się innymi załogami w tegorocznych IX Wojewódzkich Spotkaniach Tanecznych „MARCE DANCE” 2018. W turnieju wystawiliśmy dwie ekipy BEZ NAZWY oraz Styl i Kropka. Nie było to dobry dzień dla stylu, który z powodów technicznych musiał powtarzać układ. Pomimo trudności dziewczęta spisały się bardzo dobrze niestety nie udało im się wywalczyć podium. Lepiej spisała się ekipa BEZ NAZWY – wywalczyła "Wyróżnienie Specjalne", które według dziwacznego Krasnostawskiego sposobu nagradzania jest równoznaczne z zajęciem drugiego miejsca.  To dla nas mały sukces, z którego się cieszymy, a jednocześnie pstryczek w nos, nakazujący pracować jeszcze więcej.  Wyciągamy wnioski, analizujemy i poprawiamy, Kolejne zawody już niedługo - tym razem będziemy gotowi.

Sukces wokalisty z Milejowa!Sukces wokalisty z Milejowa!

 Ogólnopolski  Festiwal Piosenki Majki Jeżowskiej „RYTM I MELODIA” cieszy  ogromnym uznaniem i zainteresowaniem od początku jego istnienia. Miło nam poinformować, że jeden z uczniów Pani Justyny Abramik - Michał Jabłoński, zakwalifikował się do kolejnego etapu festiwalu. Michał zaprezentuje się w Radomiu już  5 kwietnia. Wszystkie występy będzie oceniać sama autorka piosenek - Majka Jeżowska oraz znany wokalista - Szymon Wydra.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał!

 II Powiatowy Przegląd Kolęd i PastorałekSukces naszych wokalistów na Powiatowym Przeglądzie
Kolęd i Pastorałek "Zaśpiewajmy kolędę..."

22 stycznia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ostrówku odbył się II Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek.

Gminny Ośrodek w Milejowie reprezentowało trzech solistów:
Adam Wieczorek, Michał Jabłoński oraz Wiktor Wieczorek.
Uczniowie pracują na co dzień pod okiem trenerki wokalnej - Pani Justyny Abramik.

Z ogromną radością informujemy, że tym razem mieliśmy skuteczność 100% bowiem wszyscy panowie znaleźli się w gronie laureatów.

Adam Wieczorek zajął I miejsce w kategorii kl. I-III
Michał Jabłoński zajął I miejsce w kategorii kl. IV-VII
Wiktor Wieczorek otrzymał wyróżnienie w kategorii kl. IV-VII

Jesteśmy dumni!
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

XXIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Puławy 2018Puławski Festiwal Kolędowy to prestiżowe wydarzenie kulturalne, które każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem solistów, zespołów wokalnych, chórów oraz instrumentalistów.

W tej edycji wystąpiło ponad 1400 uczestników. 15 stycznia swoich sił spróbowali także dwaj reprezentanci Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie: Adam Wieczorek oraz Michał Jabłoński.

Obaj panowie dali piękne występy, jednak tak duża konkurencja robi swoje. Tym razem nie udało się wrócić z nagrodami, ale sam udział
w tak dużym festiwalu jest już ogromnym wyróżnieniem.

Gratulujemy!

Zajęcia / Wydarzenia

Obecnie trwające zajęcia:
Brak zajęć obecnie
GRAFIK 2017/2018
Pon.
Wt.
Śr.
Czw.
Pt.
So.
kwiecień 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kulturalne Wtorki

kulturalne wtorki 2018 4

Galeria Świetlik

wystawa konkurs foto

Warsztaty projektowe

BANEREK kopia

Wita-Mina D

witaminad logo

Polub nas na facebooku

Archiwum

Sprawdź ogromną bazę archiwalnych artykułów.