Relacje z wydarzeń

X Wojewódzki Konkurs Zespołów Tanecznych

X Wojewódzki Konkurs Zespołów TanecznychZ przyjemnością informujemy, że nasze ekipy taneczne dzisiaj ponownie pokazały, że może być jeszcze lepiej! Na X WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ZESPOŁÓW TANECZNYCH o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego wywalczyliśmy aż trzy pierwsze miejsca w trzech kategoriach wiekowych! W kategorii...

SUSSY CREW Wtorek: godz. 19.00 - 20.00SQUEEZE - BreakingNajstarsza grupa działająca pod taką nazwą oficjalnie od 2010r. A jej początki sięgają, co najmniej 2006r. SQUEEZE specjalizuje się głownie w Breakingu jednak czerpie inspiracje z wielu innych styli takich jak Hip Hop, House, Locking, Dancehall, Waacking a nawet Rocking. Obecnie występujemy pod postacią tria w skład, którego wchodzą Jamnik, Boogie i Naniśka. Squeeze jako weterani milejowskiego tańca brali udział w wielu tanecznych turniejach, oraz szkolili się u najlepszych tancerzy z polski i zagranicy. Ekipa została rozwiązana w roku 2017. Każdy z członków nadal rozwija Milejowski Taniec lecz działają w bardzo różnych tanecznych kierunkach.

Praktyka Ruchu - BreakingProwadzi: Robert Jamiński

Poniedziałek: 19.00 - 21.00
Piątek: 19.00 - 21.00
Sobota: 12.00 - 14.00


Grupa zamknięta

Nie można powiedzieć, że jest to ekipa. To raczej grupa osób. To projekt, stworzony by przekazywać szerszej publice idee rozwijane i wynikające z warsztatu o tej samej nazwie. Praktyka Ruchu w tej formie ma docierać do ludzi i pozwalać cieszyć się pięknem, jakie daje taniec, oraz pięknem, jakie daje ruch każdemu, z kim się zetknie. Praktyka ruchu to pewien sposób patrzenia na świat, niczym nieskrępowane, niczym nieograniczone spojrzenie na taniec.

BEZ  NAZWY - BreakingPiątek godz. 17.00 - 19.00

Grupa zamknięta

Pierwsza „oficjalnie stworzona” ekipa breakingowa w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Oficjalnie działają tam od 2011 roku. Od tamtej pory reprezentują GOK na ogólnopolskich scenach.

Galeria Świetlik

BIP GOK

Pobierz Diagnozę

Wita-Mina D

witaminad logo

Polub nas na facebooku

Archiwum

Sprawdź ogromną bazę archiwalnych artykułów.