Protokół komisji pokonkursowej
Gminnego Konkursu Tradycje Wielkiej Nocy 2024
W dniu 15.03.2024 r. komisja pokonkursowa wyłoniła zwycięzców Gminnego Konkursu Tradycje Wielkiej Nocy 2024. Nagrody zostaną rozdane podczas kiermaszu wielkanocnego, który odbędzie się 24 marca 2024 roku w godzinach 15:00 - 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie.
Jury w składzie:
Kazimierz Pawelec – artysta, rzeźbiarz, akwarelista, członek grupy artystycznej ,,Kolaż”
p. Aleksandra Pietrzak – absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS na kierunku Grafika
p. Dominika Kornecka – magister sztuki, dyrektor i instruktor plastyki w GOK w Milejowie, po obejrzeniu prac 188 uczestników z 9 placówek oświatowych i zgłoszonych indywidualnie, którzy nadesłali swoje prace w ramach Gminnego Konkursu Tradycje Wielkiej Nocy 2024 postanowiło przyznać:
w kategorii tematycznej Pisanka wielkanocna
w kategorii wiekowej (dzieci w wieku przedszkolnym)
Wyróżnienia
Karol Gała
Alicja Gankowska
Mateusz Wodziński
Jakub Szymanek
Alicja Gała
Aleksandra Kraniec
Hanna Wójcik
III miejsce
Oliwier Szylberg
II miejsce
Kamil Tracichleb
I miejsce
Jagoda Zuber
w kategorii wiekowej (dzieci klas 1-4)
Wyróżnienia
Lidia Drewniak
Klara Suryś
Julia Kowalczyk
Laura Grymuza
Tymoteusz Wójcik
Marysia Suryś
Natalia Pełczyńska
Maja Lis
III miejsce
Kamil Mazur
II miejsce
Wiktor Włodarczyk
I miejsce
Tomasz Stańko
w kategorii wiekowej (dzieci i młodzież klas V – VIII)
Wyróżnienia
Julia Wydra
Maciej Zarzycki
Wiktoria Tylec
Tomasz Tracichleb
III miejsce
Damian Matyjaszczyk
II miejsce
Izabela Zielińska
I miejsce
Róża Baran
w kategorii (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych / dorośli)
Wyróżnienie
Sławomir Jasielski
Andrzej Jędrusiak
Weronika Pękała
Ewelina Mazurek
III miejsce
Katarzyna Rzepecka
II miejsce
Mariola Kowalczyk-Laska
I miejsce
Ewelina Szpot
W kategorii grupowej:
Wyróżnienia
Oddział Przedszkolny w Białce
Justynka z mamą
Mirosław Nowak i Andrzej Jędrusiak
Maja i Adrian Wasilak
Kornelia Chrzanowska i Lena Miszczuk
Miącz Malwina z mamą
III miejsce
Anna Murgała z rodziną
II miejsce
Iga Winiarska z mamą
I miejsce
Filip Gajkoś, Iwona Traczyk
W kategorii tematycznej Palma wielkanocna
w kategorii wiekowej (dzieci w wieku przedszkolnym)
Wyróżnienia
Mateusz Jóźwiak
Łucja Kołtunik
Maria Potrykus
III miejsce
Ignacy Chapuła
II miejsce
Michał Momot
I miejsce
Szymon Woźny
w kategorii wiekowej (dzieci klas I-IV)
Wyróżnienia
Gaja Słomka
Oliwia Kołtunik
III miejsce
Jakub Laska
II miejsce
Maciej Pukas
I miejsce
Hubert Golan
w kategorii wiekowej (dzieci i młodzież klas V – VIII)
III miejsce
Maja Cieślak
II miejsce
Filip Kargol
I miejsce
Julia Wydra
w kategorii (uczniowie szkół średnich / dorośli)
Wyróżnienie
Ewelina Mazurek
Wiktoria Rejmak
III miejsce
Natalia Słomka
II miejsce
Wioletta Pędzisz
I miejsce
Krystian Łach
W kategorii palma – zgłoszenia grupowe:
Wyróżnienia
Tadeusz Sikora, Jerzy Szafranek Jaszczów
Szkoła Podstawowa Jaszczów - Klasa III
Milena Kostecka i Paulina Jaroszek
Klasa II z wychowawcą z Białki
KGW Ostrówek
Grupa „Motylki” Milejów
III miejsce
Grupa „Wiewiórki” Przedszkole Milejów
II miejsce
Elżbieta Kalinowska, Leokadia Wasilak
I miejsce
Patrycja i Marcelina Persona