Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie
Ikona Facebooka na niebieskim tle Ikona Youtuba na niebieskim tle

1

Grupa uczestników warsztatów „Eko Animacje dobre na wakacje” wzięła udział w edukacyjnej i proekologicznej wycieczce do Pasieki Rodziny Ebertowskich w Dorohuczy, gdzie na łonie natury uczestniczyła w interaktywnych warsztatach pszczelarskich poznając ciekawostki ze świata skrzydlatych stworzeń oraz własnoręcznie tworzyła świece z prawdziwego pszczelego wosku. Właściciele pasieki umożliwili też uczestnikom uczestniczenie w słodkim procesie pozyskiwania miodu i jego degustacji. Wycieczka została zrealizowana dzięki dofinansowaniu z programu grantowego Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju Wakacyjna AktywAKCJA.

1

Przedstawiamy fotorelację z pierwszej połowy warsztatów „Eko Animacje dobre na wakacje” odbywających się w ramach Lata z GOK, dofinansowanych z programu grantowego Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju Wakacyjna AktywAKCJA. W zajęciach bierze udział 30 osobowa grupa dzieci i młodzieży integrująca się podczas animacji ruchowo-sportowych oraz warsztatów ekologiczno-plastycznych. Wszystkie akcesoria sportowe oraz materiały do przeprowadzenia warsztatów zostały zakupione z grantu. Przed nami dwa tygodnie kolejnych zabaw i warsztatów, których zadaniem jest nie tylko dobra zabawa ale też edukacja ekologiczna oraz dużo aktywności sportowych.

1

Zuzia Meresta, mieszkanka gminy Milejów jako mała dziewczynka od pierwszych klas podstawówki brała udział w zajęciach plastycznych w GOK, zaczynała w najmłodszej grupie, lecz szybko awansowała do grupy dorosłych wykazując jako mała dziewczynka, niecodzienną dojrzałość artystyczną.

Dziś Zuzanna uczęszcza do Liceum Plastycznego w Lublinie, i cieszymy się, że wystawa szkolnych prac malarskich odbywa się właśnie w GOK, w miejscu w którym swoją plastyczną drogę rozwijała. Prezentowane prace, zarówno martwa natura, pejzaż czy portret, cechuje wrażliwość na kolor, światło i przestrzeń. Wystawa mieści się w Galerii Świetlik w GOK. Zapraszamy do oglądania.

1

Z okazji Dni Milejowa 16 czerwca br. w holu GOK rozegrany został turniej szachowy, w którym wzięło udział 20 zawodników.

W kategorii ogólnej i seniorów I miejsce zajął Ryszard Białek z Ludwina, II miejsce przypadło Jakubowi Radzikowi z Zezulina,

a III miejsce zdobył Zenon Grzegorczyk z Siostrzytowa. Wśród juniorów najlepszy był Mikołaj Kurzępa z Popław przed Krzysztofem Boguszem z Ludwina i Arturem Kręglickim z Milejowa. Wśród dziewcząt jedyną przedstawicielką była Julia Jabłońska z Milejowa. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był 10 - letni Janek Kowalczyk z Milejowa. Wymienione osoby otrzymały dyplomy i nagrody ufundowane przez GOK w Milejowie.

Grafik 2022/2023
witaminad logo
KINO MILENIUM

Repertuar Kina Milenium

Pytania/Seanse Grupowe:

668 173 520

kontakt.milenium@gok-milejow.pl

 

 

 

Galeria Świetlik

design w formie

Karty czasu
Zobacz zdygitalizowane księgi
Milejowskiej Historii
Kliknij na poniższy obrazek
Obrazek prezentujący okładkę pierwszego tomu "Kart czasu" trzymaną w dłoniach. Będący linkiem do działu Karty Czasu.
LLT- BLOG

Zapraszamy na bloga

Obrazek prezentujący logo Bloga Literki Lokalnej twórczości będacy linkiem do Bloga
LEKCJE z KULTURĄ
witaminad logo
Białe logo GOK na czarnym tle

© 2024 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie