Kochani uczestnicy. Wdarł się nam mały chochlik - błąd w adresie mail. Jeśli Twoja praca została już przesłana prosimy o wysłanie maila ponownie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Serdecznie pozdrawiamy!

W związku z obecną sytuacją jesteśmy zmuszeni zmienić plany odnośnie wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na najbliższe tygodnie.

Gminny Konkurs Plastyczny  Tradycje Wielkiej Nocy na najpiękniejszą Pisankę na wydmuszce w pastelowej kolorystyce przenosimy do świata wirtualnego.

Zbliżają się święta, więc to dobry czas na oddanie się pracom twórczym i rękodziełu. Technika wykonania prac dowolna. Działajcie, a zdjęcia prac podsyłajcie do 3 kwietnia 2020r.na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,  w temacie wiadomości wpisując „Tradycje Wielkiej Nocy”. Wspólnie stworzymy galerię online.

- Każdy uczestnik może przesłać 1 pracę

- Zdjęcia prac należy podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać wiek autora

- Uczestnictwo w konkursie online jest dobrowolne i równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie przez Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie zdjęć przesłanych prac oraz opisów w celach promocyjnych na stronie GOK i portalach społecznościowych.