bessskituGRUPA "BESSS KITU" -  Poniedziałek  - Godz. 16.00 - 17:30 - od lat 10

Kontynuacja grupy starsze która trenuje w GOK Milejów już drugi rok - jest to grupa reprezentacyjna, która jeżdzi już na zawody. Grupa pracuje nad technika tańca, trenuje pod bitwy taneczne oraz szlfuje choreografie.

- zapisy zamknięte -

 

 

 

 

 


GRUPA "ALE HECA" - Piątki - 15:00 - 16:00  od lat 7

Grupa młodsza starzem, gdzie znajdziemy równiez młodszych tancerzy, którzy starają sie o wejście do grupy "Besss Kitu". Slifuja podstawy technik breakingowych oraz poznaja zagadaniania z podstaw Hip Hopu. 

- zapisy zamknięte -

 

 

- OTWARTE PRAKTISY - PIĄTKI 16:00 - 17:15 - powyżej lat 7

Trening, na który może przybyć każdy kto chce potranować z grupą lub samotnie. Otwarte praktisy to czas dla tancerzy gdzie pod okiem instruktora sami wybieraja na co chca poświecic swój treningowy czas. Instruktor nie prowadzi tam regularnych zajęc a raczej indywidualnie wspomaga i nakierowuje podopiecznych by osiągneli takie taneczne cele jakie sobie wymyślą. Jest to tez czas na powtarzanie  chroegorafi, przypominanie kroków... czyniac długą historie krótką - jest to czas na waszą praktykę.

 

Zajęcia mają na celu naukę podstawowych elementów tańca Break Dance oraz doskonalenie techniki, ćwiczenia siłowo-sprawnościowe oraz wykonywanie charakterystycznych dla tego tańca figur obrotowych i akrobatycznych.