30 marca w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej. Gminę Milejów reprezentowało troje solistów: Michał Jabłoński, Martyna Beksiak oraz Jakub Gański.

Wokaliści pracują na co dzień w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie pod okiem instruktora śpiewu – Justyny Abramik.

Warunkiem udziału w festiwalu było przygotowanie dwóch utworów o tematyce ekologicznej, z których trzeba było wykonać jeden wybrany , drugi zaś miał zostać zaśpiewany na wyraźną prośbę jury.

Z ogromną radością informujemy, iż Jakub Gański został nagrodzony III miejscem w kategorii soliści 14-16 lat. I miejsca w tej kategorii nie przyznano.

Uroczysty koncert laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się 8 maja w siedzibie Nadleśnictwa Włodawa.

Serdecznie gratulujemy!