19 maja 2017r. wyruszyliśmy na zawody do Łęcznej. Tym razem był to XIII Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej. Odniosłem wrażenie, że w tym roku była rekordowa liczba zgłoszonych ekip, wprost proporcjonalnie do zainteresowania ludzi oglądających - ponad 720 tancerzy zmagało się na parkiecie. A na trybunach było wyjątkowo pusto. Dziwna sprawa porównując do chociażby Zamościa w którym był w tym roku ogromny tłok! Plusem był natomiast znaczny wzrost poziomu a to z kolei bardzo dobry znak. Wystawiliśmy tam dwie nasze ekipy, najmłodsza "Styl i Kropka", która wywalczyła wyróżnienie w kategorii Hip Hop Juniorzy oraz nasze dziewczęta z Funky Fame, które zdobyły pierwsze miejsce w kategorii Freestyle Seniorzy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i czekamy na ostatnie w tym roku zawody na których pierwszy raz w tym roku wystartują wszystkie nasze ekipy... jak nam pójdzie? zobaczymy.