Miniona sobota (06.05.2017r.) przyniosła kolejne sukcesy tancerzy z Gminnego Ośrodka Kultury. Tym razem pojechaliśmy na XVIII Wojewódzki Festiwal Współczesnych Form Tanecznych, który odbywa się co roku w Puławskim "Domu Chemika". Wystawiliśmy tam dwie nasze formacje oraz kilka solistów co przyniosło całkiem pozytywne wyniki. W kategorii solistów do lat 13 wyróżnienie wywalczyła Emilia Roczon w choreografii "Barbi" to był taneczny debiut Emilki. Natomiast drugie miejsce w tej kategorii wywalczyła 11 letnia Patrycja Kubić za choreografie "Niegrzeczna Dziewczynka". W kategorii solistów powyżej 13 roku życia wyróżnienie otrzymał Filip Kucybała z Ekipy Bez Nazwy za choreografię "Luźno" natomiast trzecie miejsce wytańczyła Weronika Stanisławek z ekipy Funky Fame za choreografie "Dziewczyny lubią Funk" ostatnią nagrodą było 2 miejsce w kategorii formacji powyżej 14 roku życia, które wywalczyło nasze trio emerytów z ekipy SQUEEZE za choreografię "Set Me Free".

To kolejne sukcesy ale i kolejne wnioski. Zbliżają się powoli już zawody w Łęcznej. W imieniu organizatorów i naszych tancerzy serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych 19 maja 2017 godz. 9:30 na Halę Sportową Zespołu Szkół nr 2 w Łęcznej. ul. jaśminowa 6 do aktywnego wspierania naszych tancerzy. Bliżej już tańczyć nie będziemy...