🙂Warsztaty dla MŁODZIEŻY🫶!!! Pierwszy już w tą sobotę !!! Zapraszamy Was do udziału w projekcie pn. Beczka sztuki - Milejowski Street Art, gdzie przedmiotem działań twórczych - muzycznych, artystycznych i rękodzielniczych DiY, będą metalowe beczki. Specjalnie dla Was 30 września pierwsze inspirujące warsztaty bębniarskie RYTM BECZKI 🪘🥁. Pod okiem lubelskiej artystki Agnieszki Kołczewskiej poznacie techniki gry na bębnach wielu kultur, wspólnie nauczycie się też wydobywać dźwięki z milejowskich beczek. Zapraszamy - zapisy w GOK pod nr telefonu 81 7572032, SMS na nr tel. 668 173 520 lub na Messenger GOK.
Beczki będą również przedmiotem warsztatów sztuki Street Art – techniką szablonu. Pod okiem artysty Tomasza „Mapeda” Pizonia, twórcy murali i graffiti specjalizującego się w sztuce ulicy, poznacie niezwykle efektowną technikę szablonu, a prace stworzycie oczywiście na milejowskich beczkach. O kolejnych warsztatach DiY poinformujmy Was wkrótce. Zapraszamy!😀 Nie może Was zabraknąć💪!
Inicjatywa realizowana jest w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2023-2025, Operatorem na region lubelski jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie a partnerami inicjatywy są Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Giełczwi oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Milejowie.