„Finał z głową" to przewodnie hasło zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczny Finał WOŚP w Milejowie (Sztab przy Gminnym Ośrodku Kultury) będzie znacznie różnił się od minionych, ale zagramy, zagramy, zagramy! Bądźcie z nami 31 stycznia 2021 roku .
 
Szesnastu Wolontariuszy z milejowskiego sztabu wyjdzie na ulice i będzie kwestować w niezmienionej, tradycyjnej formule, jednak oprócz identyfikatorów, puszek i serduszek  zostaną oni wyposażeni również w środki ochronne (maseczki i płyn do dezynfekcji). Dlatego osoby chcące wrzucić pieniądze do puszki również prosimy o stosowanie się do obecnie panujących obostrzeń tak, aby kwesta przebiegała jak najbezpieczniej.
 
Nie obędzie się również bez atrakcji, które jednak jesteśmy zmuszeni przenieść do sieci ze względu na obostrzenia, które nie pozwalają nam na organizowanie wydarzeń w tradycyjnej formule, czyli z udziałem publiczności. Planujemy między innymi: koncerty, warsztaty, pokazy.
 
Podczas tegorocznego Finału będzie można wylicytować specjalnie przygotowane na tę okazję gadżety. Szczegóły, w jaki to sposób będzie można to uczynić podamy wkrótce. Każdy, kto chciałby przekazać coś na licytację może się z nami skontaktować wysyłając maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25.01.2021r.
 
plakat
 
 
W ramach 29 Finału WOŚP przygotowaliśmy również inne możliwości, dzięki którym bez wychodzenia z domu lub podczas wizyty w jednym z wymienionych poniżej punktów będziecie mogli wrzucić pieniądze do puszki i wesprzeć tak szczytny cel, jakim będzie zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
 
• Bez wychodzenia z domu! Udostępniamy eskarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/v1z9lv
• Podczas wizyty w Delikatesach Centrum w Milejowie, Sklepie Groszek w Milejowie, Sklepie Groszek w Jaszczowie oraz będąc po odbiór jedzenia w CoTuJeta.
 
Dokładny adres puszki WOŚP w Twojej okolicy
 
 
Bądźcie z nami! Razem możemy więcej!
 
Jeśli macie pytania lub wątpliwości to piszcie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwońcie 81 757 20 32
 
Szef Sztabu WOŚP
Mariola Pacholska-Roczon