Kochani!

Złe wirusy pokrzyżowały nam plany, w związku z tym przenosimy Dni Milejowa do Internetu.

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnej konkursowej zabawy gdzie do zdobycia są fantastyczne nagrody.  Głośnik bluetooth, vouchery na lody, pizze, makarony, kwiaty, słodycze, a także cała masa wyjątkowych gadżetów GOK zaprojektowanych specjalnie na tegoroczne Dni Milejowa.

Aby wziac udział, w konkursach wystarczy obserwować nasz fanpage Gminnego Ośrodka Kutury w Milejowie w piątek 19 czerwca od godziny 16:00, co pół godziny będa się tam pojawiac kolejne konkursy.

 

Zadania będa przeróżne, czasem będzie trzeba coś napisać, czasem odpowiedzieć na pytanie, a czasem podesłac nam fotkę. Raz nagradzani będą najszybsi, a raz najbardziej kreatywni.

 

Bloki konkursowe podzieliliśmy na trzy kategorie wiekowe.

  1. Dla dzieci i młodzieży do lat 18
16:00 - Memobranie
16:30 - Nie ma to jak z pupilem
17:00 - Ty również kochasz kolory?

 

  1. Dorośli - Rodziny
17:30 - Co ciekawego widać?
18:00 - Magiczne miejsce
18:30 - Moje Dni Milejowa
19:00 - Domowa strefa przyjemności

 

  1. Seniorzy/Dorośli:

Przedstawione poniżej konkursy startują już z dniem dzisiejszym i trwają do piątku do godziny 18:00 zgłoszenia należy przesyłać na specjalny mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do placówki GOK.


Konkurs na najpiękniejszy ogród, kwiat, krzew – Zachęcamy do przesyłania nam zdjęć swoich wyjątkowych okazów botanicznych w waszych ogrodach i na działkach. Najciekawsze fotografie nagrodzimy!

Ludzie Milejowa (Gminy Milejów)
– Poszukujemy osób ważnych dla mieszkańców Gminy Milejów, pozytywnie zakręconych społeczników, dzięki którym żyje się lepiej, ładniej, wygodniej, bezpieczniej. Dzięki Państwa nominacjom chcemy stworzyć bazę osób, dzięki którym w wielu dziedzinach życia mieszkańcom gminy żyje się po prostu lepiej.

Karta do zgłoszenia dostępna jest tutaj:
Karta zgłoszeniowa "Ludzie Gminy Milejów"

Dla ułatwienia stworzyliśmy również dla państwa formularz online, który możną wypełnić pod tym linkiem:
Formularz zgłoszeniowy online