ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK - Łęczna 2018

24 kwietnia w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łęcznej odbywały się Eliminacje Powiatowe  Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK.
Swe umiejętności wokalne zaprezentowali podopieczni Pani Justyny Abramik:
Julia Stasicka, Mateusz Jabłoński, Adam Wieczorek, Kaja Pierchorowicz, Kaper Sadź, Michał Jabłoński, Julia Jarząbek i Martyna Beksiak.

Do udziału w eliminacjach, każdego roku zgłasza się mnóstwo uczestników. Tym razem wystąpiło około 60 osób. Jury miało bardzo trudne zadanie ponieważ do kolejnego etapu mogło nominować tylko 5 wokalistów z całej grupy występujących. My jednak mamy się z czego cieszyć ponieważ nasi reprezentanci znaleźli się w zaszczytnym gronie laureatów.

Michał Jabłoński oraz Martyna Beksiak zostali nominowani do kolejnego etapu w Rykach
zaś Adam Wieczorek uzyskał wyróżnienie.

Wszyscy laureaci wystąpią 25 maja o godz. 16.30 w Centrum Kultury w Łęcznej podczas uroczystego wręczenia nagród. Nominowani zaśpiewają w Rykach w dniach 23-24 maja.

Serdecznie gratulacje dla wszystkich występujących, a w szczególności dla tych wyróżnionych.
Za nominowanych już teraz mocno trzymamy kciuki!