Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie
Ikona Facebooka na niebieskim tle Ikona Youtuba na niebieskim tle

Plastyczny konkurs online - Galeria

Dziękujemy za udział w konkursie online na najpiękniejszą pisankę - pastelową wydmuszkę. 

Przedstawiamy wszystkie nadesłane fotografie prac konkursowych. Gratulujemy Wam kreatywności i talentu!

Ojcowie Niepodległości - WystawaWśród bohaterów wystawy jest artysta, są dyplomaci, żołnierze i politycy, a także działacze społeczni. Reprezentowali różne poglądy polityczne, różnili się przynależnością społeczną i religią, urodzili się pod różnymi zaborami. Mimo to potrafili zjednoczyć się wokół jednego, nadrzędnego celu: NIEPODLEGŁOŚCI. Nie oznaczało to, że we wszystkim byli zgodni i we wszystkim wzorowo współdziałali. Pozostali wierni własnym poglądom, ale wykorzystując sprzyjające warunki zewnętrzne, poprowadzili Polaków ku WOLNOŚCI.

Wystawa - Podróż do AfrykiWystawa jest jednym z elementów Lekcji z Kulturą o wdzięcznym tytule "Podróż do Afryki". Została przygotowana przez uczniów klasy III Zespołu Szkół Nr 1 w Milejowie w oparciu o pomysł i scenariusz pani Iwony Wit. Jej zamysłem jest prezentacja piękna i różnorodności afrykańskiej sztuki, a każdy jej element jest pomocą dydaktyczną, z której korzystają uczniowie klasy trzeciej prowadząc lekcje dla młodszych kolegów i koleżanek.

Wystawa malarstwa - Wiesława GrelaW naszej galerii zrobiło się nieco wiosennie, a wszystko za sprawą kolorowych prac Pani Wiesławy Greli. - Zapraszamy serdecznie!

Wystawa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli PlastykówZapraszamy na wystawę prac Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków pt. "W poszukiwaniu piękna". Wystawa dostępna jest od 2 lipca 2016r.
Wystawa ma obecnie charakter cykliczny. Prezentuje pokłosie aktywności twórczej nauczycieli zrzeszonych od 56 lat w Polskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Plastyków.

Galeria Świetlik

Tutaj pojawiasię plakat
najnowszej wystawy,
która obecnie widnieje
na witrynach Galerii
Świetlik
 
 
Karty czasu
Zobacz zdygitalizowane księgi
Milejowskiej Histori
Kliknij na poniższy obrazek
Obrazek prezentujący okładkę pierwszego tomu "Kart czasu" trzymaną w dłoniach. Będący linkiem do działu Karty Czasu.

© 2021 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie