Milejowska reprezentacja początkujących i niezwykle zdolnych artystów podbiła tegoroczny Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na PLAKAT 49 Ogólnopolskich Puławskich Spotkań Lalkarzy. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybrało jedną na tegoroczny plakat spotkań teatralnych. Był to plakat pt. Pan Tofik autorstwa Aleksandry Pietrzak, uczestniczki zajęć Pracowni Malarstwa w GOK, uczennicy LO w Milejowie, która w kategorii licealiści zdobyła I miejsce. Tą niezwykle cenną nagrodę Ola odebrała osobiście w Starostwie Powiatowym w Puławach. W tej samej kategorii wyróżnienie zdobyła kolejna uczestniczka naszych zajęć Michalina Danielak, uczennica LO w Milejowie. W kategorii klas IV-VI na podium również królował GOK w Milejowie, I miejsce zdobyła Zuzanna Meresta a III miejsce Aleksandra Szybiak. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”. Wszystkim ogromnie gratulujemy, cieszymy się, że w młodzieży Gminy Milejów jest wiele potencjału a my możemy towarzyszyć w jego wydobywaniu.