IV Konkurs Literacki im. Kajetana Suffczyńskiego

na Gawędę Historyczną

ORGANIZATOR:                                                 WSPÓŁORGANIZATOR:

Parafia Rzymskokatolicka                                      Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

pw. św. Jana Chrzciciela w Łańcuchowie                 Gminna Biblioteka Publiczna w Milejowie

Gawęda - epicki lub poetycki utwór literacki, oryginalny wytwór polskiej kultury szlacheckiej i biesiadnej, której prawzorem była luźna rozmowa o przeżyciach, z dużą ilością dygresji i ciekawostek.

(za: https://pl.wikipedia.org/)

Termin i miejsce składania prac

1. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. I etap to ocena nadesłanych GAWĘD, wyłonienie zwycięzców oraz zakwalifikowanie najlepszych prac do II etapu – wygłoszenia nagrodzonych prac podczas uroczystego finału.

2. Prace można składać do dnia 15 lipca 2022r. osobiście,  przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty na adres:

Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie,

21-020 Milejów, ul. Fabryczna 1, z dopiskiem “Gawęda historyczna”.