CHRISTMAS SQUEEZE jest to przedsięwzięcie zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie. Ogólnopolska impreza łącząca w sobie wszystkie aspekty rozwoju tanecznego. Jej celem jest integracja tancerzy z rożnych województw, rozwój milejowskiej roztańczonej młodzieży, ale przede wszystkim wspieranie tanecznej kultury województwa lubelskiego. Impreza trwa ponad 20 godzin a jej elementami są całodniowe warsztaty z profesjonalnymi instruktorami z różnych zakątków Polski. Panele i wykłady na temat historii tańca, prezentacje filmowe a także turniej taneczny. W tym roku planujemy jeszcze koncert lokalnych wykonawców hip-hopowych. Za organizację odpowiadają tancerze z wieloletnim stażem, reprezentanci ekipy SQUEEZE kształcący się pod okiem najlepszych polskich jak i zagranicznych tancerzy. To gwarantuje, że impreza zostanie zorganizowana z należną starannością i profesjonalizmem. Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju, w taki sposób łącząca taneczny klimat oraz magię świąt. To sprawia, że ludzie za nią przepadają a sama impreza w naszym województwie stała się już prawie tradycją.

Więcej szczegółów TUTAJ

christmas squeeze V 2016