Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

Start Bloga - Liderki Lokalnej Tradycji

liderkiblog

BLOG - Liderki Lokalnej Tradycji

Jednym z podjętych działań w ramach zadania Liderki Lokalnej Tradycji było założenie bloga sieciującego KGW i inne grupy z terenu Gminy Milejów biorące udział w zadaniu oraz nagranie podkastów z wybranymi przedstawicielkami i członkiniami grup działających lokalnie dla swoich społeczności. Kształt i treści bloga opracowały uczestniczki projektu pod okiem trenerki, animatorki i terapeuty zajęciowego Moniki Wójcik. Celem założenia bloga było stworzenie platformy wymiany doświadczeń i integracji pomiędzy KGW i pozostałymi grupami działającymi na rzecz społeczności. Mamy nadzieję, że powiększająca się liczba KGW w Gminie Milejów będzie okazją dla pozostałych grup do dołączenia się i współtworzenia sieci organizacji, sprzyjającej integracji i nadrzędnemu celowi jakim jest służenie dobru wspólnemu.

Zapraszamy do odwiedzin bloga Liderki Lokalnej Tradycji (kliknij na poniższy link)

BLOG - LIDERKI LOKALNEJ TRADYCJI

Oraz wysłuchania pierwszego z sześciu odcinków podkastów, opowiadających o działalności społecznej uczestniczek projektu z ich punktu widzenia i z perspektywy miejscowości, w której na co dzień funkcjonują.

PODCAST 1

Rozmowa z przewodniczącą zarządu Forum Kobiet Gminy Milejów panią Mariolą Dziurką

Galeria Świetlik

wystawa liderki

Karty czasu
Zobacz zdygitalizowane księgi
Milejowskiej Historii
Kliknij na poniższy obrazek
Obrazek prezentujący okładkę pierwszego tomu "Kart czasu" trzymaną w dłoniach. Będący linkiem do działu Karty Czasu.
LLT- BLOG

Zapraszamy na bloga

Obrazek prezentujący logo Bloga Literki Lokalnej twórczości będacy linkiem do Bloga
Białe logo GOK na czarnym tle