Zasady udziału w aukcji online:

---   Uczestnikiem aukcji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

---   Uczestnik aukcji przystępując do niej wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska oraz adresu email).

---   Aukcje na rzecz 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM.

POBIERZ ZOOM     INSTRUKCJA VIDEO ZOOM

---   Każda zainteresowana udziałem w aukcji osoba będzie musiała pobrać na swój telefon lub komputer APLIKACJĘ ZOOM.

---   Na naszym profilu na Facebooku i stronie internetowej GOK zostaną umieszczone posty z: numerem aukcji, datą, godziną jej rozpoczęcia i zakończenia, zdjęciem gadżetu/gadżetów wraz z krótkim opisem, ceną wywoławczą gadżetu (sztuki lub kompletu)

---   Osoba zainteresowana konkretną licytacją zgłasza do nas chęć przystąpienia do niej wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując jej datę i numer minimum 1 godzinę przed rozpoczęciem licytacji.

---   Następnie, ID  i hasło do wybranej licytacji zostaną przesłane na adres osoby zainteresowanej konkretną aukcją.

---   Każda licytacja będzie trwała określony czas.

---   Kwoty wpisane po określonym w licytacji czasie nie będą uwzględniane.

---   Deklarowaną kwotę wpisujemy w komentarzu w tym wypadku na CZAT ZOOM.

---   Licytujemy od podanej ceny wywoławczej 1,00 zł, przebijając o min. 10,00 zł.

---   Osoba, która zadeklaruje najwyższą kwotę – zwycięża i staje się właścicielem gadżetu.

---   Zwycięzcę podamy zaraz po zakończeniu danej licytacji.

---   Po zakończeniu aukcji wystawca informuje, że post dotyczący gadżetu z aukcji jest już nieaktualny (zakończony).

---   Odbiór gadżetu nastąpi w dniu finału 31 stycznia 2021r. po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu oraz wrzuceniu pieniędzy do puszki Wolontariusza w Sztabie przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie ul. Fabryczna 1, 21-020 Milejów, tel. 81 757 20 32

POWODZENIA

LICZYMY NA WAS, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ