Piątki godz. 16.00 - 20.00

Historia Bezgłowej Hydry rozpoczęła się 5 lutego 2010 roku, kiedy to Wojtek Kowalski - członek lubelskiego stowarzyszenia fantastyki „Cytadela Syriusza” zorganizował pierwsze spotkanie Milejowskiej Grupy Miłośników Fantastyki, działającej w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Początkowo grupa skupiała się na zgłębianiu tajników fantastyki szeroko rozumianej, literatury, gier fabularnych, wyjazdach na konwenty miłośników fantastyki, organizacji imprez masowych, LAN Party oraz różnych wydarzeniach kulturalnych skierowanych do całej rodziny.

Największym sukcesem grupy są dwa konwenty Milkon oraz coroczne zdobywanie miejsca na podium w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej „Fantastyka na Sportowo” w Lubartowie.

Na przestrzeni ostatnich lat grupa przeżywała liczne kryzysy aż do momentu zakupienia nowych gier planszowych i przemianowania się na Bezgłową Hydrę, która nieustannie zaraża swoimi pasjami kolejne rzesze fanów fantastyki i gier planszowych.