STOWARZYSZENIE FORUM KOBIET GMINY MILEJÓW przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie
Zapraszają na X Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej organizowany z Okazji Święta Niepodległości

Edycja Online w kategoriach Solo i rodzinnej
Czekamy na wasze nagrania
do 5 listopada 2021
szczegóły w regulaminie

Klub Kreatywnych Kobiet - Warsztsty Tworzenia bizuterii

REGULAMIN I KARTY DO POBRANIA

R E G U L A M I N

Organizator:

STOWARZYSZENIE FORUM KOBIET GMINY MILEJÓW

przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie

Termin i miejsce:

Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznej  jest przeglądem wokalnym o zasięgu gminnym organizowanym przez Gminę Milejów. Partnerami Festiwalu są Forum Kobiet Gminy Milejów   i  Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie.

Cele:

1. Kultywowanie postaw  i wartości patriotycznych.

2. Popularyzacja śpiewania pieśni patriotycznych, zarówno wśród dzieci i młodzieży jak i wśród                dorosłych.

3. Wspieranie wychowania patriotycznego poprzez formy artystyczne.

4. Rozbudzanie talentów wokalno - instrumentalnych.

5. Aktywizacja i integracja środowisk twórczych.

6. Integracja mieszkańców Gminy Milejów wokół muzycznych tradycji patriotycznych.

Uczestnicy:

Uczestnikami przeglądu mogą być soliści, uczniowie szkół podstawowych, średnich  oraz osoby dorosłe, oraz grupy rodzinne i zespoły wokalne.

Warunki uczestnictwa:

1. Uczestnicy przygotowują  JEDEN  utwór o treści patriotycznej (grupy rodzinne występują jako jeden uczestnik) .

2. Uczestnicy przeglądu prezentują w/w utwór wyłącznie w języku polskim oraz z własnym podkładem muzycznym lub a capella.

3. Bezwzględnym  warunkiem  uczestnictwa w  przeglądzie  jest  dostarczenie wypełnionej (elektronicznie) karty zgłoszenia oraz nagrania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Messenger GOK w nieprzekraczalnym terminie do 5 listopada 2021r.

4.   Przesłane materiały z nagraniem służą wyłącznie potrzebom konkursowym w celu eliminacji do występu na Koncercie Finałowym w dniu 11 listopada 2021r. i nie będą wykorzystywane w innych celach. Materiały te nie podlegają zwrotowi.

3. Finał Przeglądu odbędzie się w terminie uzależnionym od sytuacji epidemicznej.

4. W przypadku braku możliwości zorganizowania koncertu finałowego w 2021 roku w formie tradycyjnej bez względu na przyczynę, koncert finałowy przybierze formułę on-line. Termin koncertu on-line zostanie ogłoszony  po wyłonieniu 15 finalistów. Planowany termin Koncertu Finałowego jest na 11 listopada 2021r.

Nagrania przesłane bez wypełnionej i podpisanej karty zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.

Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania przeglądu  bądź jego przerwania bez podania przyczyny.